Norite geriausio kurso?

Susisiekite su mumis telefonu arba tiesiog kreipkitės aptarnavimo metu, ir mes Jums nedelsiant pateiksime patį geriausią pasiūlymą!

100

Laimingų klientų!

Dėkojame, kad jungiatės prie mūsų TOP EXCHANGE – didžiausio Vilniaus valiutos keityklų tinklo – klientų bendruomenės.
Čia Jus maloniai ir greitai aptarnausime, suteikdami didelio spektro valiutų keitimo paslaugas ir vienus geriausių užsienio valiutų kursų.

Skaičiuoklė

AŠ TURIU

Suma, valiuta

AŠ GAUSIU

Suma, valiuta
Keičiate didesnę sumą? Spauskite čia ir TEIRAUKITĖS GERIAUSIO KURSO!
Spauskite čia, jei norite REZERVUOTI VALIUTĄ

Valiutų kursai

Spustelkite pasirinktą eilutę ir matykite aiškiau

Valiuta
Perkame* už 1 €
Parduodame* už 1 €
JAV doleriai USD   JAV doleriai1.1291.054
D. Britanijos svaras GBP   D. Britanijos svaras0.8910.83
Škotijos svaras SCP   Škotijos svaras0.9180.84
Norvegijos krona NOK   Norvegijos krona15.113.27
Švedijos krona SEK   Švedijos krona11.9111.13
Danijos krona DKK   Danijos krona8.6538.056
Rusijos rublis RUB   Rusijos rublis130.0093.00
Baltarusijos rublis BYN   Baltarusijos rublis3.63.00
Lenkijos zlotas PLN   Lenkijos zlotas4.4564.252
Ukrainos grivna UAH   Ukrainos grivna48.0043.00
Šveicarijos frankas CHF   Šveicarijos frankas1.0020.935
Čekijos krona CZK   Čekijos krona25.223.23
Vengrijos forintas HUF   Vengrijos forintas415.4365.9
Meksikos pesas MXN   Meksikos pesas20.8817.89
Bulgarijos levas BGN   Bulgarijos levas1.9781.86
Rumunijos lėja RON   Rumunijos lėja5.2254.677
Gruzijos laris GEL   Gruzijos laris3.2452.784
Kazachstano tengė KZT   Kazachstano tengė721.8478.00
Turkijos lira TRY   Turkijos lira33.4328.15
Izraelio naujasis šekelis ILS   Izraelio naujasis šekelis5.054.25
Kinijos juanis CNY   Kinijos juanis8.1717.16
Japonijos jena JPY   Japonijos jena173.5154.1
Australijos doleris AUD   Australijos doleris1.7081.586
Kanados doleris CAD   Kanados doleris1.5541.443
Serbijos dinaras RSD   Serbijos dinaras134.3115.6
Islandijos krona ISK   Islandijos krona194.3156.9
Honkongo doleris HKD   Honkongo doleris9.638.458
Malaizijos ringitas MYR   Malaizijos ringitas6.5714.852
Singapūro doleris SGD   Singapūro doleris1.7121.452
N. Zelandijos doleris NZD   N. Zelandijos doleris2.191.665
Tailando batas THB   Tailando batas45.3135.07
JAE dirhamas AED   JAE dirhamas4.573.821
Egipto svaras EGP   Egipto svaras138.0040.89
Visos teisės saugomos © 2024  MINGO.