Norite geriausio kurso?

Susisiekite su mumis telefonu arba tiesiog kreipkitės aptarnavimo metu, ir mes Jums nedelsiant pateiksime patį geriausią pasiūlymą!

100

Laimingų klientų!

Dėkojame, kad jungiatės prie mūsų TOP EXCHANGE – didžiausio Vilniaus valiutos keityklų tinklo – klientų bendruomenės.
Čia Jus maloniai ir greitai aptarnausime, suteikdami didelio spektro valiutų keitimo paslaugas ir vienus geriausių užsienio valiutų kursų.

Skaičiuoklė

AŠ TURIU

Suma, valiuta

AŠ GAUSIU

Suma, valiuta
Keičiate didesnę sumą? Spauskite čia ir TEIRAUKITĖS GERIAUSIO KURSO!
Spauskite čia, jei norite REZERVUOTI VALIUTĄ

Valiutų kursai

Spustelkite pasirinktą eilutę ir matykite aiškiau

Valiuta
Perkame* už 1 €
Parduodame* už 1 €
JAV doleriai USD   JAV doleriai1.1281.053
D. Britanijos svaras GBP   D. Britanijos svaras0.890.829
Škotijos svaras SCP   Škotijos svaras0.920.836
Norvegijos krona NOK   Norvegijos krona15.0113.19
Švedijos krona SEK   Švedijos krona11.9311.14
Danijos krona DKK   Danijos krona8.6528.055
Rusijos rublis RUB   Rusijos rublis105.0090.00
Baltarusijos rublis BYN   Baltarusijos rublis3.63.00
Lenkijos zlotas PLN   Lenkijos zlotas4.4024.166
Ukrainos grivna UAH   Ukrainos grivna48.0043.00
Šveicarijos frankas CHF   Šveicarijos frankas1.0090.939
Čekijos krona CZK   Čekijos krona25.3223.33
Vengrijos forintas HUF   Vengrijos forintas415.2355.9
Meksikos pesas MXN   Meksikos pesas20.3717.46
Bulgarijos levas BGN   Bulgarijos levas1.9751.76
Rumunijos lėja RON   Rumunijos lėja5.2214.475
Gruzijos laris GEL   Gruzijos laris3.1742.557
Kazachstano tengė KZT   Kazachstano tengė738.4488.9
Turkijos lira TRY   Turkijos lira33.5228.23
Izraelio naujasis šekelis ILS   Izraelio naujasis šekelis5.054.25
Kinijos juanis CNY   Kinijos juanis8.177.158
Japonijos jena JPY   Japonijos jena175.3155.6
Australijos doleris AUD   Australijos doleris1.71.579
Kanados doleris CAD   Kanados doleris1.5441.419
Serbijos dinaras RSD   Serbijos dinaras140.1110.9
Islandijos krona ISK   Islandijos krona193.9156.6
Honkongo doleris HKD   Honkongo doleris9.6228.45
Malaizijos ringitas MYR   Malaizijos ringitas6.554.837
Singapūro doleris SGD   Singapūro doleris1.7121.452
N. Zelandijos doleris NZD   N. Zelandijos doleris2.1881.663
Tailando batas THB   Tailando batas45.234.98
JAE dirhamas AED   JAE dirhamas4.5653.817
Egipto svaras EGP   Egipto svaras139.841.42
Visos teisės saugomos © 2024  MINGO.