Norite geriausio kurso?

Susisiekite su mumis telefonu, ir mes Jums pateiksime
patį geriausią pasiūlymą!

100

Laimingų klientų!

Dėkojame, kad jungiatės prie mūsų TOP EXCHANGE – didžiausio Vilniaus valiutos keityklų tinklo – klientų bendruomenės.
Čia Jus maloniai ir greitai aptarnausime, suteikdami didelio spektro valiutų keitimo paslaugas ir vienus geriausių užsienio valiutų kursų.

Skaičiuoklė

AŠ TURIU

Suma, valiuta

AŠ GAUSIU

Suma, valiuta
Keičiate didesnę sumą? Spauskite čia ir TEIRAUKITĖS GERIAUSIO KURSO!
Spauskite čia, jei norite REZERVUOTI VALIUTĄ

Valiutų kursai

Spustelkite pasirinktą eilutę ir matykite aiškiau

Valiuta
Perkame* už 1 €
Parduodame* už 1 €
JAV doleriai USD   JAV doleriai1.141.064
D. Britanijos svaras GBP   D. Britanijos svaras0.9030.841
Škotijos svaras SCP   Škotijos svaras0.930.848
Norvegijos krona NOK   Norvegijos krona14.2412.54
Švedijos krona SEK   Švedijos krona12.0711.12
Danijos krona DKK   Danijos krona8.7958.31
Rusijos rublis RUB   Rusijos rublis103.0093.00
Baltarusijos rublis BYN   Baltarusijos rublis3.63.00
Lenkijos zlotas PLN   Lenkijos zlotas4.4254.222
Ukrainos grivna UAH   Ukrainos grivna45.0041.00
Šveicarijos frankas CHF   Šveicarijos frankas1.0060.939
Čekijos krona CZK   Čekijos krona25.8723.84
Vengrijos forintas HUF   Vengrijos forintas413.7364.5
Meksikos pesas MXN   Meksikos pesas19.3416.58
Bulgarijos levas BGN   Bulgarijos levas1.9781.86
Rumunijos lėja RON   Rumunijos lėja5.2164.67
Gruzijos laris GEL   Gruzijos laris3.0332.602
Kazachstano tengė KZT   Kazachstano tengė721.5477.8
Turkijos lira TRY   Turkijos lira32.2527.16
Izraelio naujasis šekelis ILS   Izraelio naujasis šekelis5.054.36
Kinijos juanis CNY   Kinijos juanis8.1797.166
Japonijos jena JPY   Japonijos jena166.7148.00
Australijos doleris AUD   Australijos doleris1.751.625
Kanados doleris CAD   Kanados doleris1.5481.438
Serbijos dinaras RSD   Serbijos dinaras134.4115.7
Islandijos krona ISK   Islandijos krona194.5157.1
Honkongo doleris HKD   Honkongo doleris9.3238.56
Malaizijos ringitas MYR   Malaizijos ringitas6.6754.929
Singapūro doleris SGD   Singapūro doleris1.7181.456
N. Zelandijos doleris NZD   N. Zelandijos doleris2.2171.685
Tailando batas THB   Tailando batas44.6634.56
JAE dirhamas AED   JAE dirhamas4.4933.777
Egipto svaras EGP   Egipto svaras90.1736.73
Visos teisės saugomos © 2024  MINGO.