Norite geriausio kurso?

Susisiekite su mumis telefonu arba tiesiog kreipkitės aptarnavimo metu, ir mes Jums nedelsiant pateiksime patį geriausią pasiūlymą!

Laimingų klientų
0 k+

Dėkojame, kad jungiatės prie mūsų TOP EXCHANGE – didžiausio Vilniaus valiutos keityklų tinklo – klientų bendruomenės.
Čia Jus maloniai ir greitai aptarnausime, suteikdami didelio spektro valiutų keitimo paslaugas ir vienus geriausių užsienio valiutų kursų.

Skaičiuoklė

AŠ TURIU

Suma, valiuta

AŠ GAUSIU

Suma, valiuta
Keičiate didesnę sumą? Spauskite čia ir TEIRAUKITĖS GERIAUSIO KURSO!
Spauskite čia, jei norite REZERVUOTI VALIUTĄ

Valiutų kursai

Spustelkite pasirinktą eilutę ir matykite aiškiau

Valiuta
Perkame* už 1 €
Parduodame* už 1 €
JAV doleriai USD   JAV doleriai1.1711.07
D. Britanijos svaras GBP   D. Britanijos svaras0.8880.813
Škotijos svaras SCP   Škotijos svaras0.9150.82
Norvegijos krona NOK   Norvegijos krona13.4712.11
Švedijos krona SEK   Švedijos krona12.7911.12
Danijos krona DKK   Danijos krona8.2967.549
Rusijos rublis RUB   Rusijos rublis100.0088.00
Baltarusijos rublis BYN   Baltarusijos rublis3.52.8
Lenkijos zlotas PLN   Lenkijos zlotas4.5534.224
Ukrainos grivna UAH   Ukrainos grivna60.0051.00
Šveicarijos frankas CHF   Šveicarijos frankas0.970.887
Čekijos krona CZK   Čekijos krona25.7522.47
Vengrijos forintas HUF   Vengrijos forintas384.6329.7
Meksikos pesas MXN   Meksikos pesas23.0018.4
Rumunijos lėja RON   Rumunijos lėja5.7764.814
Gruzijos laris GEL   Gruzijos laris3.0422.46
Kazachstano tengė KZT   Kazachstano tengė747.8495.1
Turkijos lira TRY   Turkijos lira58.4444.53
Albanijos lekas ALL   Albanijos lekas107.775.38
Izraelio naujasis šekelis ILS   Izraelio naujasis šekelis4.6863.437
Kinijos juanis CNY   Kinijos juanis7.8446.798
Japonijos jena JPY   Japonijos jena185.4160.8
Australijos doleris AUD   Australijos doleris1.6871.568
Kanados doleris CAD   Kanados doleris1.6631.537
Serbijos dinaras RSD   Serbijos dinaras140.7105.5
Islandijos krona ISK   Islandijos krona193.6145.9
Honkongo doleris HKD   Honkongo doleris10.18.344
Malaizijos ringitas MYR   Malaizijos ringitas5.9454.208
Singapūro doleris SGD   Singapūro doleris1.7181.388
N. Zelandijos doleris NZD   N. Zelandijos doleris2.4561.769
Tailando batas THB   Tailando batas41.5732.12
JAE dirhamas AED   JAE dirhamas5.5533.949
Egipto svaras EGP   Egipto svaras80.4552.6
Visos teisės saugomos © 2026  MINGO.