Want the best course?

Susisiekite su mumis telefonu arba tiesiog kreipkitės aptarnavimo metu, ir mes Jums nedelsiant pateiksime patį geriausią pasiūlymą!

100

Happy customers!

Thank you for joining our customer community of TOP EXCHANGE, the largest network of currency exchanges in Vilnius.
Here we will serve you kindly and quickly, providing a wide range of currency exchange services and one of the best foreign exchange rates.

Calculator

I HAVE

Amount, currency

I WILL GET

Amount, currency
Changing a larger amount? Click here and ASK FOR THE BEST COURSE!
Click here to RESERVE CURRENCY

Exchange rates

Click on the selected row and see it more clearly

Currency
We buy* for 1€
We sell* for 1€
JAV doleriai USD   JAV doleriai1.1271.052
D. Britanijos svaras GBP   D. Britanijos svaras0.9050.844
Škotijos svaras SCP   Škotijos svaras0.9320.851
Norvegijos krona NOK   Norvegijos krona14.5813.64
Švedijos krona SEK   Švedijos krona12.3411.53
Danijos krona DKK   Danijos krona8.6518.129
Rusijos rublis RUB   Rusijos rublis103.0093.00
Baltarusijos rublis BYN   Baltarusijos rublis3.63.00
Lenkijos zlotas PLN   Lenkijos zlotas4.4434.24
Ukrainos grivna UAH   Ukrainos grivna45.0041.00
Šveicarijos frankas CHF   Šveicarijos frankas1.0280.959
Čekijos krona CZK   Čekijos krona25.7323.72
Vengrijos forintas HUF   Vengrijos forintas413.1364.00
Meksikos pesas MXN   Meksikos pesas19.216.46
Bulgarijos levas BGN   Bulgarijos levas1.9791.861
Rumunijos lėja RON   Rumunijos lėja5.2244.677
Gruzijos laris GEL   Gruzijos laris3.0272.596
Kazachstano tengė KZT   Kazachstano tengė701.6464.5
Turkijos lira TRY   Turkijos lira33.1427.91
Izraelio naujasis šekelis ILS   Izraelio naujasis šekelis5.054.36
Kinijos juanis CNY   Kinijos juanis8.1447.136
Japonijos jena JPY   Japonijos jena170.5151.4
Australijos doleris AUD   Australijos doleris1.7371.614
Kanados doleris CAD   Kanados doleris1.5471.437
Serbijos dinaras RSD   Serbijos dinaras134.4115.7
Islandijos krona ISK   Islandijos krona195.1157.5
Honkongo doleris HKD   Honkongo doleris9.6398.466
Malaizijos ringitas MYR   Malaizijos ringitas6.6534.913
Singapūro doleris SGD   Singapūro doleris1.721.458
N. Zelandijos doleris NZD   N. Zelandijos doleris2.2531.712
Tailando batas THB   Tailando batas45.6935.36
JAE dirhamas AED   JAE dirhamas4.4423.735
Egipto svaras EGP   Egipto svaras138.346.1

News

Čia rasite aktualią informaciją apie TOP EXCHANGE keityklų tinklo ir kitas naujienas

All rights reserved © 2024  MINGO.