Teikiame greitą ir patogią valiutos keitimo paslaugą bei siūlome vienus iš geriausių užsienio valiutų kursus ir įkainius. Keitykloje galite pirkti ar parduoti daugumos užsienio šalių valiutą.

AŠ TURIU

Suma, valiuta

AŠ GAUSIU

Suma, valiuta
Keičiate didesnę sumą? Spauskite čia ir TEIRAUKITĖS GERIAUSIO KURSO!
Spauskite čia, jei norite REZERVUOTI VALIUTĄ

Valiutų kursai

Valiuta
Perkame* už 1 €
Parduodame* už 1 €
JAV doleriai USD   JAV doleriai1.1381.067
D. Britanijos svaras GBP   D. Britanijos svaras0.8980.841
Škotijos svaras SCP   Škotijos svaras0.9250.848
Norvegijos krona NOK   Norvegijos krona14.1612.46
Švedijos krona SEK   Švedijos krona12.0511.1
Danijos krona DKK   Danijos krona8.7968.312
Rusijos rublis RUB   Rusijos rublis103.0093.00
Baltarusijos rublis BYN   Baltarusijos rublis3.63.00
Lenkijos zlotas PLN   Lenkijos zlotas4.4284.225
Ukrainos grivna UAH   Ukrainos grivna45.0041.00
Šveicarijos frankas CHF   Šveicarijos frankas0.9990.933
Čekijos krona CZK   Čekijos krona25.8323.8
Vengrijos forintas HUF   Vengrijos forintas406.6358.2
Meksikos pesas MXN   Meksikos pesas19.4316.66
Bulgarijos levas BGN   Bulgarijos levas1.9841.866
Rumunijos lėja RON   Rumunijos lėja5.2254.677
Gruzijos laris GEL   Gruzijos laris3.0282.597
Kazachstano tengė KZT   Kazachstano tengė723.1478.8
Turkijos lira TRY   Turkijos lira31.9926.94
Izraelio naujasis šekelis ILS   Izraelio naujasis šekelis5.054.36
Kinijos juanis CNY   Kinijos juanis8.1977.182
Japonijos jena JPY   Japonijos jena167.1148.4
Australijos doleris AUD   Australijos doleris1.741.616
Kanados doleris CAD   Kanados doleris1.541.431
Serbijos dinaras RSD   Serbijos dinaras134.4115.7
Islandijos krona ISK   Islandijos krona193.7156.5
Honkongo doleris HKD   Honkongo doleris9.3418.577
Malaizijos ringitas MYR   Malaizijos ringitas6.7354.974
Singapūro doleris SGD   Singapūro doleris1.7181.457
N. Zelandijos doleris NZD   N. Zelandijos doleris2.1861.661
Tailando batas THB   Tailando batas44.7434.62
JAE dirhamas AED   JAE dirhamas4.5063.788
Egipto svaras EGP   Egipto svaras60.2936.84

Naujienos

Visada pirmieji Jus informuosime apie pačias aktualiausias naujienas apie valiutų kursus.

Visos teisės saugomos © 2024  MINGO.